דבי וולף מנפצת את המיתוסים סביב הזרקות בוטוקס

סימני הגיל על העור שלנו אינם גזירת גורל, והזרקות ה”בוטוקס” הפכו ליותר ויותר נפוצות. בטיפול נכון, רגיש ובליווי רפואי צמוד כמובן, הקמטים חוזרים להתמלא בחיוֹת והעור שלנו הופך לרענן וחינני הרבה יותר.
למרות התועלות הברורות והניכרות לעין של הבוטוקס, עדיין ישנן כמה דעות קדומות שנשמעות מפעם לפעם וטוענות כי מדובר בזריקות שאינן בריאות במקרה הטוב או חלילה גם מזיקות. כמי שעוסקת בתחום הקוסמטיקה כבר יותר מ-31 שנה, אני פשוט מגחכת מהקולות הללו.
בוטוקס, או בשמו המקצועי “בוטולינום”, הוא חומר המכיל חלבונים המופקים מחיידק ה-Clostridium botulinum, שנמצא אגב גם בדבש ובמוצרי מזון נוספים. למרות הגדרתו כ”רעלן” שאולי נשמע מפחיד, הרי שהשימוש בו בטיפול בוטוקוס הוא מזערי ביותר – שכן הבוטוקס מוזרק לעומק מספר מילמטרים בעור בלבד וכלל אינו חודר לגוף.
לאחר שנבחן בכל מבחני הבטיחות האפשריים, חשוב לדעת כי הבוטוקס הוא חומר המלווה את הרפואה כבר יותר מארבע עשורים ובמגוון תחומים, בהם רפואת עיניים, נוירולוגיה ואורתופדיה. החומר עבר מחקרים ובדיקות רבות אשר הוכיחו את בטיחותו ויעילותו, והיום הבוטוקס מאושר לשימוש על ידי משרדי הבריאות של יותר משבעים מדינות בעולם, כולל מדינות אירופה, ה-FDA האמריקני וכמובן משרד הבריאות בישראל.
טיפול אסתטי בבוטוקס המיועד להעלמת ולטשטוש קמטים, פועל על ידי הזרקת החומר אל הקמט מתחת לעור, מה שגורם לאזור להימתח ולהתיישר. טיפולים אלו יעילים בעיקר עבור קמטי הבעה בחלק העליון של הפנים כגון בין הגבות, סביב העיניים ובמצח, אך ניתן לעשות זאת גם בקמטי הבעה בחלק התחתון של הפנים, כדוגמת הצוואר ובשפתיים.
ישנן נשים שחוששות שהזרקות בוטוקס ניכרות על פניהן ולכן הן חוששות אולי מתגובות של מי שיבחינו בהן. אז זהו, חשוב לדעת שהבוטוקס הוא חומר שהזרקתו לא מותירה כל סימנים על העור! העור שלך יהפוך לחלק ונעים הרבה יותר, אבל חוץ ממך אף אחד לא יידע אם הזרקות בוטוקס הביאו לכך או שמצאת משחת הפלא לקמטים בעור.
נכון, מילוי בוטוקס צריך להיעשות במידה הנכונה. כמות גדולה מידי של בוטולינום” יכולה גם ליצור מראה נפוח מידי, ולכן חשוב לבצע את ההזרקות על ידי המומחים בתחום שמכירים היטב את המינון המתאים לכל עור – וכמובן שיש לעשות זאת בפיקוח רפואי צמוד, משום שכך ניתן להבטיח את בטיחות ההליך כולו.
טיפולי בוטוקס אסתטיים הם הליכים מהירים הנמשכים דקות בודדות, מבוצעים ללא הרדמה ונטולי כאבים – ומאפשרים חזרה מיידית לשגרת החיים ללא צורך בתקופת החלמה והתאוששות. השינוי עצמו ניכר כבר ימים אחדים אחרי הטיפול!
רופאים רבים ממליצים אמנם להתחיל בטיפולי העור בסביבות גיל 40, אך לדעתי כדאי להתחיל בטיפולי הזרקות בגיל מוקדם יותר – גם כדי לטפל בקמטוטים הקטנים המופיעים בעור גם בגיל מוקדם יחסית, וגם כדי למנוע יצירת קמטים יותר עמוקים שקשים יותר לטיפול.
מסיבות אלו ובשל העובדה כי עלותם של טיפולי הזרקות בוטוקס הפכו בשנים האחרונות לנוחים ונגישים הרבה יותר, לא פלא שטיפולי הבוטוקס הפכו לכה פופולריים – בטח כשהוא נעשה על ידי המומחים בתחום ובפיקוח רפואי מלא, בדיוק כמו אצלנו!

סיפורי הצלחה מלקוחות:

       

 

מוזמנת להתייעץ איתנו! לחצי כאןבוטוקס דבי וולף

אהבת? שתפי

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
בחנות ביקרת?