הסרת שיער בלייזר – האם באמת לצמיתות?

אלפי אנשים נסחפו בטרנד הסרת השיער בלייזר מתוך מחשבה שהם נפטרים מהשיער המיותר לנצח, אך בית המשפט קבע כי פרסומי החברות מוליכים שולל את הצרכנים, למרות הניסיונות לאכוף מינוח מציאותי יותר. מה הסיכוי שהשיער אכן לא יצמח שוב? אנשי המקצוע עונים:

דבי, מנהלת המרכז לרפואה אסתטית – “דבי וולף” בבני ברק, מבהירה: “הגוף שלנו מייצר שיער על פי גירויים שונים והדבר משתנה מאוד בין גיל ההתבגרות לגיל בוגר, במצבים מיוחדים, בנטילת תוספי תזונה מסוימים ועוד. לכן ההתייחסות צריכה להיות מדויקת בהתאמת הטיפולים כיוון שטיפול לייזר אינו מבטיח 100% הצלחה, יש להקפיד על טיפול במכון אמין שנותן מענה רחב עם פתרונות ממוקדים בהתאם לבעיה.

“אצלינו במכון, אנו ממליצים להגיע לפגישת ייעוץ והתאמה חינם, בפגישה, יתאימו עבורך את סוג הטיפול המתאים ביותר לפי סוג העור, עובי וצבע השערה, צבע העור, גיל ושאלון אישי שמסיע לנו להכיר את המטופלת טוב יותר ולהתאים את הטיפול המדויק והמקצועי ביותר להסרת שיער בקלות, במהירות, ללא כאב ועם מקסימום תוצאות”.

המטופלות אצל ‘דבי וולף’ נהנות מטיפול מקצועי ומקיף ביותר הניתן ע”י צוות מטפלות מקצועיות עם נסיון רב שנים בתחום במכשירי לייזר המתקדמים ביותר בעולם ומותאמים במיוחד לסוגי העור השונים ונותנים מענה גם לנשים שצבע עורן כהה גם לאזורים רגישים כמו עורף, מצח וכדו. הטיפול נעשה בהכוונת המרכז הרפואי בבוסטון ובפיקוח רופא דרמטולוג מומחה.

במרכז לרפואה אסתטית – “דבי וולף” , מקפידים להשתמש רק במכשור החדשני ביותר, כאשר דבי בעצמה מסתובבת בעולם כדי להביא את הדבר הבא בתחום ולתת מענה מדויק יותר לכל אחת ואחת.

מידי יום מטופלות במרכז, עשרות נשים ובחורות מגיל 15 שבחרו להישאר נקיות ולהרגיש טוב עם עצמן והתוצאות מדברות….  אז זה הזמן שלך בתחילת החורף עוד לפני חנוכה, לטפל בעצמך ולהגיע למרכז המפואר והמפנק של דבי ברח’ ר’ עקיבא 74 בני-ברק וליהנות מ- 500 ₪  מתנה ברכישת חבילה של הסרת שיער בכל הגוף.חזור לדיברו עלינו