האם באמת לצמיתות-קטיפה

האם באמת לצמיתות?
בית המשפט קבע כי פרסומי החברות מוליכים שולל את הצרכנים, למרות הניסיונות לאכוף מינוח מציאותי יותר. מה הסיכוי שהשיער אכן לא יצמח שוב? אנשי המקצוע עונים:

דבי, מנהלת המרכז לרפואה אסתטית – “דבי וולף” בבני ברק, מבהירה: “השיער צומח בצורה משתנה מאוד בין גיל ההתבגרות לגיל בוגר, במצבים מיוחדים, בנטילת תוספי תזונה מסוימים ועוד. לכן ההתייחסות צריכה להיות מדויקת בהתאמת הטיפולים כיוון שטיפול לייזר אינו מבטיח 100% הצלחה, יש להקפיד על טיפול במכון אמין שנותן מענה רחב עם פתרונות ממוקדים בהתאם לבעיה.
“אצלינו במכון, אנו ממליצים להגיע לפגישת ייעוץ והתאמה חינם, בפגישה, יתאימו עבורך את סוג הטיפול המתאים, גיל ושאלון אישי שמסייע לאבחן טוב יותר ולהתאים את הטיפול המדויק והמקצועי ביותר למנוע היווצרות נוספת של שיער בקלות, במהירות, ללא כאב ועם מקסימום תוצאות”.

המטופלות אצל ‘דבי וולף’ מקבלות טיפול מקצועי ומקיף ביותר הניתן ע”י צוות טיפולי מקצועי עם נסיון רב שנים בתחום במכשירי לייזר המתקדמים ביותר בעולם ומותאמים במיוחד לסוגי העור השונים. הטיפול נעשה בהכוונת המרכז הרפואי בבוסטון ובפיקוח רופא דרמטולוג מומחה. במרכז לרפואה אסתטית – “דבי וולף” , מקפידים להשתמש רק במכשור החדשני ביותר, כשאר המכון מביא מרחבי העולם את הדבר הבא בתחום ולתת מענה מדויק יותר לכל אחת. מידי יום מטופלות במרכז, שבחרו לתת טיפול לשורש הבעיה עד לפתרונה כדי להרגיש טוב והתוצאות מדברות….

אז זה הזמן שלך בתחילת החורף עוד לפני חנוכה, לטפל ולהגיע למרכז המפואר והייחודי עם סטנדרטיים אירופאים של דבי וולף ברח’ ר’ עקיבא 74 בני-ברק וליהנות מ- 500 ₪ מתנה ברכישת חבילה של הסרת שיער.חזור לדיברו עלינו