השאירו פרטים ונחזור אליכם

חדש! ליין התכשירים של דבי זמין לרכישה באתר !

חדש!! ליין התכשירים של דבי

במהלך השנים זיהתה דבי וולף את הצורך בתכשירים ובקשה לפתח ליין מוצרים עם נוסחה ייחודית ובטכנולוגיה בלעדית הרשומה כפטנט רשום ומעניקים מענה מדויק בהתאמה לסוג העור ולמטרת הטיפול. הנוסחה הייחודית, מחדשת את רקמת העור, מעודדת יצור תקין של סיבי קולגן, מנטרלת רעלים, מגנה מפני השמש, מבהירה, מזינה, משקמת ומעלה את רמת הלחות בעור באופן ניכר. התכשירים מיוצרים מחומרי גלם טבעיים ומובחרים בלבד, והינם בטוחים ויעילים קלינית. כל התכשירים היפו אלרגניים, מכילים קוליגניים, ומאושרים ע”י משרד הבריאות ועומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים במיוחד. התכשירים בטוחים לשימוש גם לעור רגיש במיוחד, נשים בהריון ונשים מניקות.

הסרת שיער – השיטות השונות

המילים הסרת שיער בלייזר מגלמות בתוכן עולם שלם של טיפולים וטכנולוגיות לכל צבע עור ולכל צבע שיער יש להתאים את הטיפול המתאים ביותר.

הסרת שיער בעין ההלכה

יש נידון של הסדרת שיער לגברים. אם כוונתו למנוע מראה מוזר ומכוער בוודאי מותר להוריד את השיער המיותר מפני שהכוונה אינה ליופי.

יופי וצניעות

ישנה חשיבות רבה ליופי ואסתטיקה אצל האשה היהודיה, היא אמורה להשרות אוירה נעימה ונשית בתוך ביתה שתביא לשלום בית ולזוגיות נכונה.

נושאים הלכתיים קצרים

האם ברפואה אסתטית, התשלום הוא עבור הטיפול כמו בניתוח, או עבור התוצאה? האם כשהטיפול אינו משביע רצון הלקוחה צריכה לשלם או לא?

מילים חמות של לקוחות מרוצות